Site Yönetimi Tarafından Yapılan Bilgilendirme

Site Yönetimi Tarafından Yapılan Bilgilendirme

Sevgili Dostlar,

Sitemizin kurulmasının üzerinden 5 Ay geçti. Şu ana kadar bir çok köylümüzün ilgi ve alakası ile karşılaşmış durumdayız.

Olumlu eleştirilerin olması yanında, olumsuz eleştirileri de olmuştur. Olumlu eleştirileri yayınladığımız gibi olumsuz eleştirileri de yayınlamaktayız. Yalnız medeni cesareti olan ve ismini veren köylülerimizin mesajlarını yayınlamaktayız. Kim olduğu belli olmayan  mesajlarını yayınlamamaktayız.

Bir diğer konu ise köylülerimizin sitemizde görmüş olduğu eksik ve düzeltmeleri Ziyaretçi Defteri kanalı ile bildirmesi. Ziyaretçi Defteri ile bildirmiş olduğunuz eksiklikleri sitede düzeltiyorum. Fakat Ziyaretçi Defterinden silmem gerekiyor. Bu seferde mesajınız yayınlanmamış olarak algılanıyor. Sitemiz ile ilgili eksik ve düzeltmelerinizi İletişim Adresi aracılığı ile bildirmeniz daha uygun olacaktır.

Köylülerimiz tarafından çevrim içi üyelerle sohbet edebilme istekleri olmuştur. Bu konuda çalışmalarımız devam etmektedir. Kullanmış olduğumuz servis sağlayıcıdan kaynaklanan nedenlerden dolayısıyla şu an bu hizmeti verememekteyiz. Fakat Köylülerimizle İletişim bölümünde üyelerimizin isimlerini ve sitemize bildirilen mail adreslerini görebilir ve mail atabilirsiniz.

Eğitim sayfası bölümünde köylülerimizden gelen eleştiriler bulunmaktadır. Site Yönetimine Kim nerede okuyor veya nereyi bitirmiş bilmesine imkan yok. Köylülerimizin site yönetimini bilgilendirmesi durumunda eksiklikler giderilecektir. Bilgilerinize sunulur.

Comments are closed.